Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > За результатами ІV Всеукраїнського конкурсу «Краща наукова праця з проблематики муніципального права» роботу аспіранта Університету Дмитра Новікова було визнано однією з кращих

Конкурс проводився Академією праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Метою конкурсу було виявлення творчої та обдарованої молоді, а також залучення учених-юристів, які прагнуть доєднатися до аналізу та вирішення проблемних питань удосконалення законодавства України про місцеве самоврядування.

За рішенням Конкурсної комісії роботі аспіранта кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Дмитра Новікова на тему «Проблема співвідношення видатків на відновлення та розвиток у місцевих бюджетах в умовах воєнного стану» присуджено 3 місце.

Презентація наукових досліджень переможців відбулась на ІX Всеукраїнській науково практичній конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості», яка проходила 06 вересня 2024 р. у м. Київ.

Вітаємо Дмитра із досягненням та бажаємо плідних результатів у подальших наукових дослідженнях.