Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > З глибоким жалем повідомляємо, що 8 липня 2024 року у віці 45-ти років передчасно пішов з життя головний тренер ВСК «Юридична академія» Сергій Коваленко.

Сергій Коваленко, будучи гравцем, багато років віддав нашій команді, разом з нею ставав Чемпіоном Європи серед студентських команд, володарем Кубка України, неодноразово – призером національного чемпіонату. Після завершення успішної кар’єри гравця продовжив не менш успішно працювати з командою в якості тренера, передаючи свій спортивний та життєвий досвід гравцям.

Уся університетська спільнота та вболівальники глибоко сумують з приводу втрати нашого колеги, наставника, тренера.

Висловлюємо щирі слова співчуття та підтримки рідним та близьким Сергія Володимировича. Пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Спочивай з миром…Вічна пам’ять, тренере…