Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > З глибоким сумом повідомляємо, що 2 червня 2024 року на 47 – му році пішов із життя Семеногов В’ячеслав Володимирович, доцент кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук

В’ячеслав Володимирович  – науковець-криміналіст, педагог, колега, друг,  чудова людина з великим почуттям гумору, доброти, щирості й порядності. Будучи взірцем гідності, людяності для своїх колег і студентів, криміналістом за покликанням. В’ячеслав Володимирович пройшов гідний поваги трудовий шлях, багато років якого повʼязані з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Його творчі сили, енергія, величезний науковий потенціал і талант завжди були спрямовані на розвиток науки криміналістики. Надзвичайно добра і щира людина!

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого глибоко сумують з приводу смерті В’ячеслава Володимировича Семеногова. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Світла памʼять про нього назавжди збережеться в серцях рідних, колег та друзів.

Вічна пам’ять і царство небесне !!!