Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускники НЮУ імені Ярослава Мудрого передали Музею історії Університету трофеї з першої лінії фронту

Випускники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександр Білоус (командир), Вячеслав Вітко (заступник командира), Михайло Макарчук (начальник служби батальйону) та їх побратим Сергій Перемот (начальник служби батальйону), які зараз боронять нашу Батьківщину, завітали із візитом до рідної Альма-матер.

Починаючи з 24 лютого 2022 року, у складі 128-ого батальйону територіальної оборони міста Києва, вони виконують бойові завдання на найбільш небезпечному східному напрямку, також цей підрозділ брав участь у звільненні Харківської області від російських окупантів.

19 червня 2023 року наші випускники завітали до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і передали до Музею історії Університету цінні трофеї, здобуті на першій лінії фронту. Ці трофеї є символом відваги та непохитності наших військових, які відстоюють свободу та незалежність нашої країни.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого пишається своїми Героями та висловлює глибоку повагу до їх мужності та відданості.

Бажаємо вам міцного здоров’я, нескінченної наснаги та витримки. Нехай мирне небо завжди буде над вашою головою, а ваше служіння приносить Перемогу та безпеку нашій Батьківщині!