Випускника Університету призначено на нову державну посаду

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускника Університету призначено на нову державну посаду

Рішенням Кабінету міністрів України 21 травня 2024 року призначено Романа Андарака (випускника університету 2002 року, – закінчив факультет підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України (№7) /зараз – факультет міжнародного та європейського права/, за фахом – юрист) заступником міністра енергетики з питань цифрового розвитку. До цього Р.Андарак обіймав посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства енергетики України, певний час – був заступником Представника України при Європейському Союзі (Брюссель, Бельгія).

Вітаємо пана Романа з новим призначенням та бажаємо плідної роботи і успіхів на відповідальній посаді.