Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускника Університету Олексія Бруслика призначено на посаду заступника Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Олексій Бруслик – випускник Університету, кандидат юридичних наук, працював асистентом кафедри кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Із 2022-го року очолював юридичний департамент Полтавської обласної адміністрації, у грудні 2022-го його було призначено на посаду заступника голови Полтавської обласної військової адміністрації.

Вітаємо нашого випускника та колегу пана Олексія з призначенням на високу та відповідальну посаду. Бажаємо плідної роботи в інтересах і на благо українського народу та України.