Всеукраїнський молодіжний конкурс есе «Я маю право на …»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Всеукраїнський молодіжний конкурс есе «Я маю право на …»

Конкурс – це відкритий захід, написання есе, що проводиться з метою привернення уваги не тільки до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, але й до питань, якими переймається наша молодь, їх пропозиції щодо розв’язання цих питань з правового погляду; реалізації європейських цінностей, питань інклюзії, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед студентів коледжів та університетів, учнів і вихованців 10-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Дата: з жовтня по 24 листопада 2024 року.
Формат: онлайн, дистанційна подача робіт.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб. Професійна орієнтація школярів. Підвищення конкурентоспроможності випускників правничих шкіл на ринку праці. Аналіз питання чим зараз найбільше переймається молодь та підвищення популярності професії юриста у абітурієнтів. Залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні.

Програма:
1 етап. Учасники готують роботи за відповідною тематикою, оформлюють згідно вимог до організаційного комітету.
2 етап. Організаційний комітет приймає роботи від учасників та попередньо відбирає 30 найкращих робіт і передає експертному журі.
3 етап. Експертне журі оцінює роботи за рейтинговою системою та визначає переможців.
4 етап. Підбиття підсумків, оголошення переможців.

Підсумки Конкурсу будуть оголошені у грудні 2024 року.

Вимоги до робіт. Обсяг не більше двох сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см. Робота має містити особисту думку автора, чітко структуровану за абзацами або пунктами, не повинно містити плагіату, а у випадку цитування обов’язково має бути оформлена згадка про джерело. Мова: українська.

Для участі у Конкурсі необхідно: Направити конкурсну роботу та супровідний лист на е-адресу: konkurs.pravo2024@gmail.com, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс» та ваше Прізвище.

Довідки за телефоном Чистякова Тетяна 067 466 73 24