Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з інноваційних підходів у викладанні права

До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, учителі, студенти та всі охочі, хто цікавиться інноваційними підходами у викладанні права.

Професійна програма всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин).У межах заходу передбачено проведення онлайн-лекцій із відповідної тематики на платформі ZOOM.Дедлайн подання заявки на участь – до 31 липня 2024 року (включно).

Організатори: Донецький державний університет внутрішніх справ та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Організаційний комітет підвищення кваліфікації забезпечує анонімне якісне рецензування всіх тез доповідей.