Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Вкотре студентська спільнота нашого Університету не залишається осторонь важкої ситуації, яка зумовлена агресією сусідньої держави!

Не зважаючи на спроби ворога породити паніку та залякати наш незламний Харків, студентська рада факультету прокуратури продовжила традиції Гуманітарного штабу Університету і тиждень тому оголосила про проведення акції «Здай кров – подаруй життя».

І вже за тиждень ми переконалися в тому, що і наша кров може воювати, бо отримали повідомлення «Дякуємо, Ваша кров врятувала життя!» Вже сьогодні у нас є про що звітувати! Протягом тижня студенти факультету прокуратури двічі відвідали пункти донації Харківського обласного центру служби крові. Перша поїздка була організована 10 травня, за результатами якої ми поповнили банк крові трьома донаціями, а 16 травня в День вишиванки ми змогли реалізувати 8 донацій, серед яких виявилися переважно ІІІ та IV групи крові. Варто зазначити, що до заходу студентської ради факультету прокуратури долучилися студенти й інших факультетів, що свідчить про єдність Університетської спільноти!

Ми пишаємося нашими студентами, які на своєму фронті відстоюють незалежність та цілісність України і рідного міста-герою Харкова! Та безмежно дякуємо кожному, хто ризикує своїм життям і боронить нашу країну, в тому числі й кордони Харківщини, або допомагає ЗСУ!

Не проходь повз! Приєднуйся до нас, інформація за посиланням

Можливо саме від тебе залежатиме спасіння хлопців та дівчат, які боронять нашу країну, або дорослих і дітей, які страждають від обстрілів ворога.