Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вітаємо проректора з навчально-методичної роботи Університету Олега Миколайовича Ярошенка з ювілеєм!

Викладачі, співробітники та студентська спільнота щиро вітають проректора з навчально-методичної роботи Університету, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора Олега Миколайовича Ярошенка з ювілеєм!

Знаний науковець, досвідчений юрист, авторитетний дослідник, неперевершений викладач, професійний керівник, чуйна людина – всі ці епітети характеризують нашого колегу, наставника, друга.

Багаторічною відданою працею, відповідальним ставленням до своїх обов’язків, живою зацікавленістю в наукових пошуках, ґрунтовими знаннями права Ви, заслужили авторитет в освітянських колах України й за кордоном.

Ваші наукові здобутки, дослідження, експертні висновки  надзвичайно важливі для комплексної роботи національного законодавства, для розбудови нашої Батьківщини як правової держави.

Та енергія, мотивація, націленість на дієвий результат, з якими ви підходите до будь-якої справи, захоплюють, викликають бажання наслідувати. Тому Вами захоплюються студенти, поважають колеги й підлеглі.

Власним прикладом, працелюбністю, щирим бажанням розбиратися в найскладніших правових питаннях, природною харизмою й відкритим ставленням до кожного Ви щодня виховуєте молоде покоління – людей мислячих, інтелектуальних, духовно багатих,–  окреслюєте їм правильні орієнтири, даєте міцні знання для подальшої професійної діяльності.

Олеже Миколайовичу, колектив Університету пишається Вами як проректором, науковцем, викладачем і високо цінує за людські якості. Ніколи не залишатися осторонь чужої біди, допомагати й підтримувати у складних життєвих ситуаціях, яких, на жаль, із початком російської агресії стало дуже багато, – це для Вас природно й обов’язково. Безсумнівно, доля винагородить Вас сторицею. І в цей чудовий день бажаємо Вам миру, благополуччя, міцного здоров’я, невичерпної наснаги на плідну працю, сімейного затишку і довгих років щасливого життя!