Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет щиро вітає Москвич Лідію та Дмитрик Ольгу із присвоєнням почесних звань Президентом України!

Згідно з указом Президента України № 593/2022 за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави та сумлінне виконання професійного обов’язку були присвоєні почесні звання працівникам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

• Звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

🔷 Москвич Лідії Миколаївні — доцентці кафедри кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

• Звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

🔷 Дмитрик Ользі Олександрівні — професорці кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Щиросердно вітаємо наших колег з високою оцінкою їх внеску у розвиток нашої країни! Бажаємо подальших професійних успіхів та нових здобутків у виконанні почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу у стінах нашого славетного Університету!