Відновлюємо зустрічі в межах проєкту “NLU together forever”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відновлюємо зустрічі в межах проєкту “NLU together forever”

Для нас це стало уже традицією, коли студенти, викладачі та практики з одного міста збираються разом на своєрідний нетворкінг.

Живе спілкування, корисна практична інформація та нові знайомства – це те, що отримують наші студенти на цьому івенті. Ми впевнені, що поєднання цих складових не залишить вас осторонь можливості провести час з насолодою.

Ми вважаємо, що рік потрібно починати легко та водночас продуктивно. Офлайн-зустрічі з викладачами та практиками – ідеальний формат, у якому ця концепція успішно реалізовується завдяки живому спілкуванню.

Ми з радістю продовжуємо цю ініціативу та анонсуємо вам розклад наступних зустрічей:

11.02 о 11:00 в м. Харків – д.ю.н., професор Віталій Яроцький, тема: «Концептуальні напрямки оновлення (рекодифікаціі) вітчизняного цивільного законодавства з урахуванням викликів, детермінованих війною та перспективами післявоєнного відновлення України»;

11.02 о 12:00 в м. Київ – адвокат, голова адвокатського об’єднання Universal law & Legal consulting, Ігор Куц, тема: «Алгоритм звернення до суду. Наслідки публічного правонаступництва в адміністративному процесі».

Реєстрація за посиланням

Адресу місця, де будуть проходити зустрічі, ми надішлемо електронною поштою після реєстрації.

Чекаємо на вас! До зустрічі!