Щодо церемонії відкриття меморіальної дошки Герою України Василю Яковичу Тацію

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Щодо церемонії відкриття меморіальної дошки Герою України Василю Яковичу Тацію

Запрошуємо Вас взяти участь у церемонії відкриття меморіальної дошки, присвяченої Василю Яковичу Тацію, Герою України, ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (1987-1920 рр.), президенту-організатору Національної академії правових наук України (1993-2016 рр.), академіку НАН та НАПрН України, доктору юридичних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державних премій України, почесному громадянину міст Харкова, Полтави та Харківської області.

Церемонія відбудеться 28 червня об 11.30 за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 77 (центральний корпус Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).