Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > ​​Відкрита наука та інновації в України: МОН запрошує на ІІІ Міжнародну конференцію!

Долучайтесь до діалогу про майбутнє науки та інновацій на ІІІ Міжнародній конференції з відкритої науки та інновацій, що пройде 24–25 жовтня 2024 року в онлайн форматі на базі Державної науково-технічної бібліотеки.

Основна мета заходу – об’єднати на одній платформі провідних вчених та експертів з України і світу для обговорення актуальних питань щодо впровадження найкращих практик відкритої науки та інновацій в Україні, у межах Європейського дослідницького простору

Протягом двох днів ви дізнаєтеся про:

Нові підходи до оцінювання наукових досягнень

Відкриті дослідницькі дані: ключ до відтворюваності та прозорості в науці.

Академічну свободу: обговоримо нові виклики, які стоять перед науковою спільнотою.

Інновації в Україні: які можливості відкриває сучасна наука для розвитку країни.

Подання тез триває до 23 жовтня! Реєстрація тут