Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відгук секретаря наглядової ради Університету, викладача Школи практичного права та успішного практика Владислава Кисіля про його студентів Університету

«Продовжую викладання Правового регулювання нерухомості та будівництва для магістрів Школи практичного права Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого разом з Тетяна Дуденко. Справжнє задоволення ділитися думками із молодою, талановитою і мотивованою аудиторією. Магістри з нетерпінням чекають на зустріч з Наталією Кочергіною та Serge Han. P.S. Стережіться: вони розумні і кмітливі».

Запрошуємо майбутніх магістрів на навчання до Школи практичного права, яка функціонує на факультеті адвокатури
Детальніше про школу за лінком

Владислав Кисіль  – партнер компанії KPD Consulting, визнаний серед кращих юристів країни в категорії Банківське та Фінансове право, один із 6-ти кращих юристів країни в галузі нерухомості. Тож, ми маємо не лише кмітливих студентів, а й крутих, успішних, визнаних у своїх сферах викладачів-практиків.