Відбулися зустрічі у рамках проєкту «NLU together forever»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулися зустрічі у рамках проєкту «NLU together forever»

Вчора, у неділю 21 травня, відбулося щось неймовірне! Пройшла низка зустрічей у рамках проєкту «NLU together forever»!

Захід на якому ти можеш зустрітися офлайн з викладачами й своїми одногрупниками.

В цей раз було організовано зустріч у двох містах:

• 21.05 у нашому рідному м. Харкові пройшла чудова зустріч з к.ю.н., доценткою, авторкою першої кандидатської дисертації з нотаріату в незалежній Україні з досвідом викладання курсів з нотаріату понад 20 років Вікторією Баранковою та к.ю.н., асистенткою, адвокатом Яною Коломієць. Розбирали тему “Нотаріат та майбутнє України”, де обговорили важливі речі та подискутували про юридичне майбутнє нашої держави. Дуже раді були знову отримати такий досвід!
  • 21.05 у м. Києві пройшла блискуча зустріч з к.ю.н., доцентом Павлом Романюком та Богданом Мохончуком. Розібрали актуальну тему в наш час “Що необхідно знати юристу про воєнний час та його особливості”, учасники змогли послухати та висловити свої думки. Безперечно раді, що є така можливість!

Впевнені, що кожен студент отримав корисну інформацію, якою може ділитися з іншими та використовувати ці знання у сфері своєї діяльності. І в цей раз усі отримали багато вражень та позитивних емоцій!
Звичайно це не останній захід з нашими викладачам. Чекаємо на інші зустрічі! Бо хочемо знову зустрітися в живу в колі однодумців, які є прекрасними людьми!