Відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене Дню Університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене Дню Університету

24 листопада 2023 року відбулося урочисте засідання Вченої ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, присвячене Дню Університету.

У заході взяли участь почесні гості – Харківський міський голова Ігор Терехов, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, директор департаменту науки і освіти Харківської ОВА Ольга Безпалова, начальник Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, начальник Харківського військового гарнізону Сергій Мельник.

Відкриваючи урочисте засідання, ректор Університету Анатолій Гетьман зазначив: «У листопаді ми відзначаємо 219 років з часу заснування юридичної освіти на Харківщині та нашого ЗВО. За цей час Університет став провідним юридичним центром, багатовекторним освітянським і науковим ЗВО, який міцно утримує лідерські позиції у галузі юриспруденції. Війна диктує свої вимоги, тож Університет вимушений був в умовах воєнного стану працювати по-новому і досягнув значних результатів у різних сферах своєї діяльності, що свідчить про стійкість вишу у складних умовах та тенденцію до розвитку. Наш колектив налаштований на найскорішу перемогу українського народу, працюємо, як єдиний механізм, разом з харків’янами та усією державою».

Почесними відзнаками «За заслуги перед Університетом» за високий професіоналізм, активну громадську діяльність, співпрацю та особливі заслуги перед Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого у період воєнного стану нагороджено начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, Харківського міського голову Ігоря Терехова, голову Харківської обласної ради Тетяну Єгорову-Луценко та начальника Харківського військового гарнізону Сергія Мельника.

За ініціативу та наполегливість, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України викладачі та співробітники Університету були відзначені грамотами Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяками міського голови, Грамотами Харківської обласної ради, Подяками голови Харківської обласної ради, Почесними грамотами Харківської обласної військової адміністрації, Подяками голови Харківської обласної військової адміністрації, Почесними грамотами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, медалями «За оборону міста-героя України Харків», Почесними відзнаками «Волонтерська доблесть»

Особливою частиною урочистого засідання стало вручення диплому Заслуженого професора Університету і пам’ятного нагрудного знаку доктору юридичних наук, професору Юрію Бауліну.

Наприкінці заходу ректор Анатолій Гетьман подякував усій академічній спільноті за багаторічну плідну співпрацю і висловив переконання, що Університет і надалі успішно розвиватиметься.