Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулася зустріч студентів із Арсенієм Положієм, старшим менеджером з розвитку регіональної конкурентоспроможності Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

22 листопада 2023 року відбулась зустріч студентів міжнародно-правового факультету на платформі zoom з випускником 2003 року Арсенієм Положієм (старшим менеджером з розвитку регіональної конкурентоспроможності Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»). Тема зустрічі: «Освіта здобута на міжнародно-правовому факультеті – універсальний інструмент для кар’єри».

Під час зустрічі А. Положій поділився своїм досвідом зі студентами, як починав з юрисконсульта, а став лідером офісу міжнародної компанії. Крім цього, він розповів студентам в чому полягає робота консулів у відповідних представницьких установах, згадав свої студентські роки, відповів на питання студентів та наголосив як важливо вивчати іноземні мови, не боятися пробувати, йти до своєї цілі та пам’ятати, що все залежить тільки від тебе. Адже, Міжнародно-правовий факультет дає універсальну освіту, з якою для вас відкритий увесь світ.

Зустріч видалась дуже продуктивною та як завжди цікавою. Студентам було корисно послухати випускника та отримати  відповіді на питання, що їх цікавили. Для того щоб не пропустити наступну зустріч, слідкуйте за офіційною  сторінкою факультету або звертайтесь до представників студентського самоврядування факультету.