Вічна пам‘ять і шана Герою!

І знову сумна звістка сколихнула нашу університетську громаду….

13 січня під Красногорівкою Донецької області героїчно загинув під час виконання бойового завдання молодший сержант Кожем`як Андрій Романович – студент першого курсу Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого. Йому був 21 рік.

Народився Андрій Кожем’як 25.07.2001 року у селі Зінці Терешківської громади. Андрій був дуже активним хлопцем, із самого дитинства він був самостійним, працьовитим та життєрадісним. Восени 2020 року хлопець пішов на строкову службу. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну підписав контракт із ЗСУ та став на захист Батьківщини. На фронті став командиром відділення 88-го окремого батальйону морської піхоти.

Батько воїна Роман Кожем’як розповів: «Майже рік син боровся із російськими окупантами у найгарячіших точках сходу України й здобув звання молодшого сержанта. У нього була мрія про кар’єрне зростання військового. …Спочатку він воював у Волновасі, потім Мар’їнці, а влітку перевівся в Одеський округ, воював під Херсоном, а потім його батальйон перевели під Авдіївку. Андрій був у Красногорівці на завданні, разом із побратимами він евакуював полеглого бійця, але їх помітив ворог, і там хлопці потрапили у засідку». Життя Андрія Кожем’яка обірвало смертельне поранення у бою.

21 січня у Полтаві рідні, побратими, друзі та односельці провели в останню путь молодого морського піхотинця. Вони вшанували його подвиг та попрощалися із захисником у Свято-Успенському соборі. Поховали воїна на кладовищі у селі Терешки.

Колектив та студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого висловлюють щирі співчуття родині та друзям Андрія Кожем’яка. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Андрія назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять Герою України! Навіки слава!

Герої не вмирають!