V Міжнародна програма «Наукова еліта України»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > V Міжнародна програма «Наукова еліта України»

Організатори: Український інформаційно-видавничий центр «Галактика», Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація», Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Підготовка даної програми проводиться з метою сприяння іміджу та підтримки наукових і науково-педагогічних працівників, які професійно займаються науковою діяльністю, отримують вагомі наукові та науково-технічні результати, сприяють розвитку галузі.

Захід розкриває конкретні досягнення та дає можливість відзначити заслуги наукової еліти національним визнанням «Науковець року».

Цілі та завдання міжнародної програми:

• відзначення та вшанування кращих науковців України;

• відзначення та вшанування кращих науковців із закордону, які активно допомагають розвитку української науки під час дії воєнного стану в Україні;

• забезпечення інформаційної підтримки учасникам та налагодження партнерських відносин між особистостями.

Подання заявок здійснюється до 15 вересня 2024 року.

З 15 вересня 2024 року по 1 грудня 2024 року – оцінювання номінантів.

6 грудня 2024 року – урочисте вручення нагород номінантам у м. Львів під час урочистого вечора.

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика»

+38 (050) 462 2091