Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України віддали данину пам’яті захисникам, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня, у День пам’яті захисників України курсанти поклали квіти до пам’ятника Захисникам України.

Також майбутні офіцери підтримали всеукраїнську акцію пам’яті «Сонях». Вони виготовили символ мужності українських воїнів та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Окрім цього курсанти долучилися до патріотичного забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», який проходив у Харкові, пробігши дистанцію із закріпленими на одязі соняхами, на яких були написані імена співробітників СБУ, що загинули в боротьбі за територіальну цілісність України.