Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > УВАГА! Термін подання заявок щодо участі у Другій Літній академії міжнародного права подовжено до кінця дня вівторка, 16 липня 2024 року

УВАГА! Термін подання заявок щодо участі у Другій Літній академії міжнародного права подовжено до кінця дня вівторка, 16 липня 2024 року.

Скористайтеся останньою можливістю долучитися до події, що дозволить у деталях розглянути актуальні проблеми міжнародного права, європеїзації національного права України, міжнародного кримінального правосуддя, захисту людських прав, стійкості правової системи України в екстремальних умовах війни.

📌

Захід відбудеться 19-24 серпня.

✅

Детальний опис можна знайти тут

ATTENTION! The deadline for submission of applications for participation in the Second Summer Academy on International Law has been extended until end of day Tuesday, 16 July 2024

.
There is still an opportunity to participate in the event to explore in detail urgent issues of international law, Europeanisation of national law of Ukraine, international criminal justice, the protection of human rights, resilience of Ukraine’s legal system in extraordinary times of war.

The event is planned for 19-24 August.

Detailed description is available here