Університет відвідала депутатка Сейму Литовської Республіки Раса Петраускайте

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет відвідала депутатка Сейму Литовської Республіки Раса Петраускайте

Університет вчергове мав честь радо прийняти пані Расу Петраускайте, депутатку Сейму Литовської Республіки, яка курує питання підтримки українців, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток у Литовській Республіці, а також надання гуманітарної допомоги українцям, що проживають на деокупованих територіях, та вимушено переміщеним особам у межах України. Пані Раса є ініціатором та співорганізатором багатьох мистецьких та просвітницьких заходів у Литовській Республіці, які допомагають висвітлити та донести світу всю правду про злочини, вчинені військами росії в Україні.

Під час зустрічі з ректором Університету Анатолієм Гетьманом, першим проректором Миколою Кучерявенком, а також випускником Університету, депутатом міської ради Олегом Абрамичевим, обговорили поточні умови роботи закладу, шляхи подальшої співпраці та взаємодії щодо підтримки колективу, жителів міста та деокупованих територій Харківської області. Зокрема, щодо надання гуманітарної допомоги та забезпечення доступу до надання належного медичного обслуговування.

Візит пані Петраускайте став ще одним свідченням міцної дружби та єднання між Україною та Литвою. Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо перемогти у цій війні та відбудувати нашу країну.

Ми щиро вдячні пані Расі Петраускайте за візит та всебічну підтримку України!