Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет отримав комплект широкосмугового супутникового інтернет-зв’язку «Starlink»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого став одним із 50-ти ЗВО України, які отримали систему супутникового інтернет-зв’язку «Starlink» виробництва компанії SpaceX.
Сьогодні як ніколи надзвичайно важливо мати надійні комунікації й доступ до мережі Інтернет. Starlink – це величезна перевага, яка надасть можливість нашим студентам і викладачам працювати й навчатись за будь-яких умов. Як відомо, Starlink – найбільш стабільна та найменш вразлива інтернет-платформа у світі.
Ми зможемо забезпечувати доступ до наших електронних навчальних ресурсів, бібліотеки, репозитарію, освітньої платформи Moodle та інших платформ стійким високошвидкісним інтернет-зв’язком. Це дозволить надавати якісні освітні послуги та забезпечить безперебійну роботу критичної інфраструктури Університету в умовах сьогодення.

Висловлюємо вдячність команді Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та особисто міністрам Михайлу Федорову та Сергію Шкарлету та Ілону Маску за підтримку освітян та науковців України в умовах воєнного часу.