Університет долучився до написання радіодиктанту національної єдності — 2024

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет долучився до написання радіодиктанту національної єдності — 2024

25 жовтня 2024 року в навчально-бібліотечному комплексі та коворкінгу Університету панувала по-особливому урочиста атмосфера, витав дух творчості, неабияка піднесеність, адже зібралися студенти факультетів адвокатури, прокуратури, слідчої та детективної діяльності, юстиції, викладачі, співробітники, щоб не тільки написати Радіодиктант національної єдності, перевірити власні знання з мови, а й продемонструвати свої причетність до української нації, до українського народу, підтримати бойовий дух славних воїнів ЗСУ, які боронять нашу державу від російського окупанта, усьому світу демонструють незламність духу, волю до Перемоги.

До всіх учасників заходу з вітальним словом звернувся Василь Пивоваров, завідувач кафедри культурології, який зазначив, що сьогодні українська мова шириться по всьому світу, усе більше охочих опанувати її красу, автентичність, самобутність та неповторність. Радіодиктант національної єдності 25 рік поспіль усе більше згуртовує знавців і прихильників української мови, демонструє непохитне бажання захистити українське слово.

Авторка цьогорічного тексту «Магія голосу» – Оксана Забужко, українська письменниця та есеїстка. Читав текст письменник, музикант, екоактивіст і військовий Павло Вишебаба.

Увагу учасників мовної акції привернула книжкова експозиція, підготовлена працівниками бібліотеки.

Усі присутні були єдині у важливості проведення такого заходу,  бажанні й надалі долучатися до написання радіодиктантів, розширяти коло охочих, плекати й берегти українське слово.

Модерували захід кафедра культурології та наукова бібліотека університету.