Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У гостях Університету, наші добрі друзі з Литви, медики міжнародного волонтерського фонду «Blue/Yellow»

До Університету завітали представники міжнародного волонтерського фонду «Blue/Yellow», штаб квартира якого знаходиться в Литві. Гасло Фонду – «Допоможімо українцям досягти їх мети – єдиної, вільної, європейської України». Медики, які вже вчетверте відвідують Харківську область та стали добрими друзями для Університету.

Вони були одними з перших, хто надавав медичну допомогу цивільному населенню після деокупації Бучі та міст Чернігівської області. У Харківській області, забезпечували медикаментами цивільне населення та військових фактично на лінії зіткнення в Гоптовці та Козачці. Кожен приїзд це неоціненна гуманітарна допомога, ліками, медичними препаратами, речами першої необхідності для цивільного населення в найгарячіших точках.

Під час зустрічі з ректором Університету Анатолієм Гетьманом та перши проректором Миколою Кучерявенком обговорили питання подальшої співпраці, підтримки ініціатив Гуманітарного штабу Університету, логістики тощо.

Така співпраця та підтримка з боку наших литовських друзів є черговим кроком до розширення діяльності Гуманітарного штабу Університету.