Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У ці хвилини Палац Студентів Університету приймає міжнародну виставку «ОСВІТА Харківщини – 2021»

24-25 листопада Палац Студентів Університету вперше виступає платформою для проведення щорічної міжнародної виставки «ОСВІТА Харківщини – 2021».

Виставка дає можливість абітурієнтам ближче познайомитися з діяльністю закладів вищої освіти та поставити запитання їхнім представникам, що допоможе їм визначитися із вибором професії та закладу.

Також цей захід буде цікавим для тих, хто планує підвищити рівень своєї професійної кваліфікації.

Виставка триватиме 24-25 листопада з 10:00 до 17:30.

Для всіх охочих Університетом організовано екскурсії до науково-бібліотечного комплексу та музею криміналістики.

Скористайтеся нагодою отримати усю інформацію щодо освіти Харківщини в одному місці!