Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Три команди студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зібрали повний комплект нагород на Всеукраїнському антикорупційному муткорті 2.0 (ВАМ).

ВАМ 2.0 організовано НАБУ та Національним агентством з питань запобігання корупції – НАЗК за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.

Знання та навики студентів під час змагань оцінювали лише досвідчені правники. Так, суддями етапу з обшуками були детективи НАБУ, прокурори САП та помічники суддів ВАКС. За представлення позицій у судовому засіданні щодо оскарження звільнення викривача оцінки учасникам ставили представники НАЗК, Верховного Суду України, Центру протидії корупції, ГО «Автомайдан», ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна» та Інституту законодавчих ідей.

Цьогоріч на участь у Всеукраїнський антикорупційний муткорт 2.0 (ВАМ) надійшло 107 заявок від  команд 52-х вишів з усіх областей України, в тому числі вимушено переміщених, крім тимчасово окупованого Криму. 10-ть із 82-х команд, які розв’язали фабулу, здобули право змагатися в офлайн етапі: проводити обшук, брати участь у судовому засіданні щодо оскарження звільнення викривача та судових дебатах. До ТОП-10 команд, які вийшли до фінального офлайн етапу, потрапили 4 команди, до складу яких входили студенти нашого Університету!

Переможцем фінального етапу стала команда «AC Team», яка складалася зі студентів Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого:  Юхименко Катерини, Петренка Дмитра, Войтенко Карини, Олаг Вікторії. Тренер команди – д.ю.н., професор Іван Тітко.

Срібними призерами стала команда «Карний розшук», до складу якої увійшли студенти нашого Університету Ярема Анатолій та Передерій Анна, а також Гайченя Лідія, студентка Одеської юридичної академії, та Літвінова Віолетта, студентка Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Третє призове місце посіла команда «Exaltatus», яка складалася зі студентів факультету прокуратури та факультету адвокатури Університету: Яворського Віталія, Коваля Артура, Зав’ялова Єгора, Квасильчука Дмитра.

Тренер команди – к.ю.н., асистентка кафедри кримінального права Університету Юлія Таволжанська.

Переможці отримали пам’ятні подарунки та запрошення на стажування в НАБУ влітку 2023-го року.

Вітаємо переможців та їх тренерів з високими нагородами та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а рухатися тільки вперед та успішної практики в НАБУ.

Пишаємося нашими студентами та колегами! Ви неймовірно круті!