Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Для співробітників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено тренінг з української мови

15 червня 2023 року в науковій бібліотеці Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету для співробітників Університету було проведено тренінг з української мови.

Організатори: кафедра культурології, наукова бібліотека.

Модератор заходу — Василь Пивоваров, завідувач кафедри культурології, що започатковує інфраструктурний мегапроєкт університету «Law & culture», у якому задіяні структурні підрозділи Університету, що спільно виконують заходи гуманітарного спрямування.

Усі, хто долучився до цього тренування, мали змогу не лише перевірити рівень знань з української мови, а й дізнатися багато нового та цікавого. Передусім мовилося про нову редакцію Українського правопису, етикетні форми вітання та слова ввічливості як в усному, так і писемному мовленні, правильність слововживання та наголошування низки слів тощо.

На завершення учасники тренінгу позмагалися в мовленнєвій вправності: редагували речення, пропонували власні варіанти відповідей.

Наступний захід планується провести спеціально для працівників бібліотек з огляду на особливості використання української мови в бібліотечній справі.