Стипендії для українських науковців від Інституту гуманітарних наук!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Стипендії для українських науковців від Інституту гуманітарних наук!

Інститут гуманітарних наук (The Institute for Human Sciences in Vienna) пропонує стипендії для українських науковців у галузі гуманітарних та соціальних наук:

1. Ukraine in European Dialogue Junior Fellowship

Ця стипендія спрямована на підтримку досліджень українських вчених, які закінчують або нещодавно закінчили навчання в докторантурі. Вона пропонує доступ до ресурсів Інституту гуманітарних наук у Відні для молодих дослідників, які продемонстрували винятковий талант, щоб дозволити їм працювати над дослідницьким проектом за власним вибором.

Стипендія відкрита для всіх академічних дисциплін у гуманітарних та соціальних науках. Настійно заохочуються дослідницькі пропозиції, пов’язані з місією та дослідженнями Інституту гуманітарних наук.

Кінцевий термін подачі заявок: 16 січня 2023 року.

Більше інформації та посилання на онлайн-форму заявки доступні на сторінці програми на цьому веб-сайті.

1. Non-Residential Fellowships for Scholars from Ukraine

Ця стипендія відкрита для українських науковців, які мають ступінь доктора філософії чи її еквівалент у гуманітарних чи соціальних науках або які навчаються на програмі доктора філософії в тих самих галузях.

Перевага надаватиметься заявникам, які мають намір або повинні залишитися в Україні з юридичних, професійних чи особистих причин.

Особи, які отримували стипендію Інституту гуманітарних наук у 2022 році або отримували грант Documenting Ukraine, не мають права подавати заявку.

Кінцевий термін подачі заявок: 16 грудня 2022 року.