Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету взяли участь у Міжнародному студентському інтелектуальному онлайновому турнірі «Молодь та мова – єдність через Слово»

«Молодь та мова – єдність через Слово» під такою назвою 8 листопада 2023 року відбувся Міжнародний студентський інтелектуальний онлайновий турнір у якому взяли участь постійні учасники заходу — команди курсанти 1, 2, 3 курсів Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ НЮУ імені Ярослава Мудрого. Співорганізатором мовного марафону виступила Наукова бібліотека Університету.

Інтерактивна тематична онлайн-вікторина, яка була створена на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot, об’єднала усіх залюблених в українську мову, істинних шанувальників і знавців рідного слова — 30 команд закладів освіти із різних куточків країни, а також  українських студентів із Туреччини, Німеччини, Швеції, Іспанії, Ізраїлю, Еміратів.

У мовному перебігу суперництва  курсанти Університету  демонстрували свою обізнаність у царині як мови, так і літератури: читали скоромовки, складали приказки із поданих слів, шукали українські відповідники до сучасних  іншомовних слів, відповідали на питання про «Енеїду» І. Котляревського, яка цього року святкує 225-річний ювілей.

Надзвичайно емоційне, натхненне та мотивуюче відеозвернення до молоді записала відома українська співачка, авторка пісень #AlyonaАlyona.

Команди курсантів ІПЮК для СБУ гідно представили Університет та отримали сертифікати за участь!

Дякуємо організаторам  заходу: Харківському обласному відділенню Української бібліотечної асоціації, науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв, Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка!