Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету у складі збірних команд здобули 2 перших місця та отримали індивідуальні нагороди на Другому турнірі із судових дебатів

Студенти Університету у складі збірних команд здобули 2 перших місця та отримали індивідуальні нагороди на Другому турнірі із судових дебатів. Організатором турніру виступив Молодіжний Комітет Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen

Метою турніру було надання студентам-юристам можливості набути практичних навичок із побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу у судових засіданнях.

У фіналі змагань перемогу здобула команда «Свідки правовладдя», яка складалася із студентів 7 різних ЗВО України в тому числі до складу команди входив і студент Факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Назар Шестіріков.

Друге місце зайняла збірна команда студентів декількох Університетів «Молодіжне об’єднання» до складу якої входив студент Факультету прокуратури Олександр Скубак.

Крім того, за рішенням журі студентів Університету визнано переможцями в окремих індивідуальних номінаціях: Назара Шестірікова – «Кращий представник», а Олександра Скубака – «Креативність».

Восени планується проведення суперфіналу серед фіналістів двох сезонів Турніру із судових дебатів.

Відзначимо, що перемогу у Першому турнірі із судових дебатів здобула команда «Ерудит», до складу якої входив студент Факультету адвокатури Дмитро Рогозний, а «Кращим оратором» було визнано студента Факультету прокуратури Сергія Невмержицького, який представляв команду «Стражі правосуддя»).

Вітаємо наших студентів з досягненнями та бажаємо подальших успіхів на шляху до професійного становлення.