Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету стали переможцями конкурсу, який проводив Конституційний Суд України на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав

У жовтні 2023 року з нагоди відзначення Дня заснування Конституційного Суду України був оголошений конкурс на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав та запрошено студентів, аспірантів, ад’юнктів, здобувачів закладів вищої освіти взяти у ньому участь

Для участі у конкурсі було надіслано близько 200 статей із 43 закладів вищої освіти з різних куточків України.

Напередодні Дня Конституції України було оголошено переможців конкурсу на кращу наукову статтю, пов’язану із захистом людських прав

Ними стали:

Олег Серпак, студент Факультету юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – 1 місце.

Олег Голєв, аспірант Львівського національного університету імені Івана Франка – 2 місце.

Анастасія Толюпа, студентка Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – 3 місце.

Під час проведення заходів з нагоди відзначення Дня Конституції України їх було нагороджено почесними грамотами Конституційного Суду України та пам’ятними сувенірами.

Роботу Олега Серпака на тему: «Чи дотримуються права людини в Україні при притягненні її до кримінальної відповідальності за поводження з вогнепальною зброєю?» як переможця конкурсу буде опубліковано в офіційному друкованому виданні – «Вісник Конституційного Суду України».

Журі конкурсу, до складу якого увійшли судді Конституційного Суду України, представники Міністерства освіти і науки України, члени Науково-консультативної ради Конституційного Суду України кожну роботу ретельно оцінювали відповідно до вимог, що їх  визначено в Положенні про конкурс. Рішення обговорювали та ухвалювали колегіально.

Тож ми вітаємо переможців конкурсу. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити амбітні цілі та досягати їх!

Зазначений конкурс проводився за сприяння Видавничого дому «Гельветика»