Студенти Університету пройшли виробничу практику на базі НАЗК

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету пройшли виробничу практику на базі НАЗК

У цьому році наші студенти мали неймовірну можливість пройти виробничу практику на базі Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Ми щиро дякуємо Національному агентству з питань запобігання корупції за цей надзвичайний досвід та сприяння у професійному зростанні наших студентів. Спільно ми робимо важливий крок у боротьбі з корупцією та розвитку молодих юристів. Нехай ця співпраця триває та приносить користь для майбутнього!

Пропонуємо вам ознайомитися із відгуками та враженнями студентів про практику в НАЗК:

Дар’я Харламова: «За місяць проходження практики в Управлінні обов’язкових повних перевірок, я змогла познайомитися з усією структурою НАЗК, отримала розуміння антикорупційної діяльності через комплексні програмні заходи, і головне  – зробила корисний внесок в боротьбі з корупцією.
Основним нашим завданням цього року була робота в межах проекту «Війна та санкції». Зокрема, ми з колегами працювали із санкційними списками, адже санкції повинні бути накладені на олігархів, посадовців та тих осіб, які підривають  національну безпеку, бо беруть участь у реалізації політики, яка керує «російською державною машиною», підтримують економіку чи відтворюють наративи «кремлівської»пропаганди. Тож ми займалися пошуком персональних даних  міжнародних спонсорів війни та їх активів за допомогою застосування OSINT та CRDF інструментів та роботою з порталами Youcontrol, Opendatabot та ін. Раджу спробувати свої сили на стажуванні в НАЗК тим студентам, які мають нетерпимість до корупції і щиро зацікавлені у розвитку нашої країни.»

Олексій Житинський: «Проходження практики відбувалось, як онлайн, так і в приміщенні Національного агентства. У результаті проходження практики я закріпив теоретичні знання у сфері антикорупційного законодавства та діяльності антикорупційних органів України, ознайомився зі специфікою правового статусу Національного агентства та порядком проведення повних перевірок декларацій. Втім, цьогорічна практика в Національному агентстві була незвичайною. Оскільки законодавець заборонив проведення повних перевірок декларацій під час воєнного стану, моїм основним завданням була робота із санкційними списками, ідентифікація кандидатів на українські та міжнародні санкції з метою наповнення порталу “Війна і санкції”. Роль Національного агентства в цьому процесі визначено Міжнародною санкційною групою Єрмака-Макфола.»

Катерина Перев’язка: «НАЗК – це та база практики,  яка дійсно дає ґрунтовні практичні навички. Завдяки чудовому колективу, я отримувала щоденні консультації, поради та настанови, які неодмінно допоможуть мені в майбутній правничий діяльності.  Керівник відповідально ставиться до розроблення робочого плану практики і максимально урізноманітнив мою діяльність. Правова експертиза договорів, наказів, меморандумів, договорів міжнародної технічної допомоги, надання правових висновків щодо застосування норм права, можливість відвідувати судові засідання за участю НАЗК, а також складання процесуальних документів – це те, чому навчить вас практика в Національному агентстві з питань запобігання корупції.»

Якщо хочеш бути в курсі подій, щодо практики, стажування та працевлаштування підписуйся на канал практики Університету

.