Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Полтавського юридичного інституту ознайомились з роботою Полтавської міської ради

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та заступниця міського голови Ольга Величко провели для студентів ІІ курсу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого екскурсію міською радою.

Захід був спрямований на ознайомлення майбутніх юристів з діяльністю органів місцевого самоврядування, їх структурою та повноваженнями.

Протягом двох днів студенти  відвідали сесійну залу та ознайомились з історією будівлі міської ради, дізнались про роботу та структуру міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу; взяли участь в імпровізованій роботі сесії, де мали змогу побувати в ролі депутатів та приймати рішення з актуальних питань розвитку міста.

Висловлюємо подяку всім причетним до організації та проведення цікавої та змістовної екскурсії, нові знання та незабутні враження.