Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти факультету слідчої та детективної діяльності завітали з навчально-ознайомчим візитом до Національного антикорупційного бюро України

Андрій Міщук, завідувач сектору Відкритого офісу Управління комунікацій та зовнішніх звʼязків ознайомив майбутніх детективів з історією створення НАБУ, показав приміщення Центрального апарату, розповів про місію та візію Антикорупційного бюро, його унікальність, організаційну структуру та команду НАБУ, основні результати діяльності.

Поліна Лисенко, Заступник Директора НАБУ розкрила міжнародну діяльність НАБУ та співпрацю з молоддю.

Катерина Павловська, головний спеціаліст сектору Відкритого офісу Управління комунікацій та зовнішніх звʼязків провела зі студентами гру Kahoot «Що ти знаєш про роботу НАБУ?» і вручила переможцям символіку Бюро.

Дмитро Мойсюк, старший детектив Підрозділу детективів цифрової криміналістичної лабораторії розкрив питання дослідження цифрових доказів.

Колектив факультету слідчої та детективної діяльності щиро дякує керівництву і команді НАБУ за високий рівень організації візиту, нові знання і незабутні враження

Разом до перемоги! Слава Україні!