Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти факультету слідчої та детективної діяльності завітали до Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. Проф. М.С. Бокаріуса»!

Майбутні слідчі та детективи ознайомилися з діяльністю лабораторії інженерно-транспортних та дорожньо-технічних досліджень, а також лабораторіями хімічних досліджень; мистецтвознавчих, психологічних та лінгвістичних досліджень; криміналістичних досліджень; інженерно-технічних та військових досліджень

🔹Керівники і працівники зазначених лабораторій розповіли студентам про функціональні та експертно-технічні можливості своїх підрозділів, розкрили особливості судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану, продемонструвати деякі обʼєкти експертного дослідження та показали інноваційні техніко-криміналістичні засоби, за допомогою яких проводяться різні види судових експертиз.

🔹Велику цікавість у студентів викликало відвідування кабінету-музею Заслуженого професора Миколи Сергійовича Бокаріуса, а також науково-прикладного музею Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса».

🔹Візит до ННЦ ІСЕ справив глибоке позитивне враження на студентів, дозволив переконатися у величі та інноваційності лідера серед державних судово-експертних установ України!

🔹Щиро дякуємо керівництву Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса за надану можливість побувати в легендарній судово-експертній установі, високий рівень організації візиту, можливість ознайомитися з досягненнями і роботою його структурних підрозділів🤝

🔹Окрема вдячність керівникам і працівникам структурних підрозділів за нові знання, теплий прийом, позитивні емоції і незабутні враження🫶🏻

🔹Наші судові експерти своєю щоденною титанічною працею забезпечують ефективну роботу органів досудового розслідування і роблять свій професійний внесок у наближення перемоги України! Низький Вам уклін і безмежна вдячність