Студенти Факультету Прокуратури знову тримають ініціативу під своїм контролем!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Факультету Прокуратури знову тримають ініціативу під своїм контролем!

Здобувачі академічної групи 01-23-01 разом з викладачами кафедри кримінального права Юрієм Пономаренком та Оленою Євдокімовою, продовжують озеленення території рідного кампусу, додаючи ще більше краси та свіжого повітря навколо.

Спільна праця з нагоди Дня юриста об’єднала студентів та викладачів, що підкреслює важливість командної роботи та спільної відповідальності.

Під час заходу були висаджені три різновиди дерев, зокрема, айва, вишня та черешня, які не лише прикрашають територію студентського кампусу факультету, але й сприяють створенню здорового екологічного середовища.

Озеленення цього разу також стало частиною довгострокової студентської ініціативи факультету, спрямованої на формування екологічної свідомості та популяризацію ідеї сталого розвитку серед молоді. Кожен учасник зробив свій внесок у майбутнє, яке ми будуємо разом, та показав, що професія юриста — це не лише про закон і правосуддя, а й про турботу про суспільство та навколишнє середовище. Ми віримо, що кожне посаджене дерево символізує надію та впевненість у мирному майбутньому.

Не зважаючи на виклики сьогодення, ми продовжуємо робити свою справу: дбати про рідний факультет, наше місто та країну. Оскільки саме такі невеликі, але значущі кроки, змінюють світ на краще!
Дякуємо всім, хто не залишився байдужим і долучився до нас!

Разом ми здатні на великі зміни!

Дякуємо ЗСУ за впевненість у завтрашньому дні!