Студенти Факультету прокуратури відвідали Верховну Раду України!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Факультету прокуратури відвідали Верховну Раду України!

20 вересня 2024 року відбулася перша подорож здобувачів Факультету прокуратури до Верховної Ради України!

У межах цієї поїздки студенти відвідали Центр парламентської освіти та будівлю, в якій розташовані Комітети ВРУ.

Під час візиту комунікаційниця Освітнього процесу українського парламенту провела для здобувачів двогодинний інтерактивний тренінг, який дозволив кожному студенту відчути себе депутатом ВРУ та внести пропозиції щодо змін, які потребує майбутнє України!

Також під час заходу студентам розповіли про історію та основи українського парламентаризму, засади роботи гілок влади в Україні, зокрема, Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів, способи взаємодії з українським парламентом.

Кожен мав можливість перевірити свої знання або ж дізнатися:
Що таке Демократія та система стримувань і противаг? За допомогою чого було подолано «кнопкодавство» у ВРУ? Що представляє собою «вияв законодавчої ініціативи»?

В практичній частині заходу студенти взяли участь в грі-моделюванні засідань Комітетів Верховної Ради України. Учасники розподілилися на 4 фракції для обговорення одного законопроєкту, за прийняття якого і голосували.

Варто зазначити, що найактуальнішою ініціативою студентства цього разу було – підвищення розміру соціальних стипендій для дітей Захисників і Захисниць України та соціальні гарантії для дітей із окупованих територій та територій активних бойових дій!

Університет та Факультет пишається своїми студентами! Дякуємо представникам Освітнього центру парламентаризму за приділений час, увагу та насичений захід!

До скорих зустрічей у ВРУ та чекаємо Освітній центр в гостях у Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого! Все буде Україна!

Далі буде…