Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студентка Факультету слідчої та детективної діяльності посіла 1 місце в конкурсі коротких відео K-Drama lmpact, проведеним Посольством Республіки Корея в Україні

Студентка Факультету слідчої та детективної діяльності, групи 03-23м-01 денної форми навчання, Столяр Ірина посіла 1 місце в конкурсі коротких відео K-Drama lmpact, проведеним Посольством Республіки Корея в Україні

Посольство Республіки Корея в Україні з метою поширення популярності корейської культури в світі в жовтні 2023 року провело конкурс міні-відео K-Drama Impact, в якому учасники мали у відео-форматі розповісти про дораму (корейський серіал), що справила на них найбільше враження.На конкурс було представлено понад 50 робіт.

3листопада (п’ятниця) у Посольстві Республіки Корея в Україні  пройшла церемонія нагородження переможців конкурсу коротких відео K-Drama Impact. Надзвичайний і Повноважний Посол Кім Хьон Те особисто привітав переможців, вручив цінні призи, передбачені в рамках конкурсу та подарунки і висловив щире захоплення героїзмом  українського народу і талановитою молоддю!

Щиро вітаємо нашу студентку з перемогою в конкурсі і зичимо нових досягнень!