Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент факультету прокуратури Ярослав Морозов обраний до Молодіжної ради при МЗС України

Студент факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Ярослав Морозов увійшов до складу Молодіжної ради при Міністерстві закордонних справ України. Молодіжна рада є новим консультативно-дорадчим органом, який було створено при МЗС з метою залучення активної молоді до реалізації державної політики у сфері зовнішніх відносин.

До МЗС надійшло понад 500 заявок від бажаючих долучитися до ради, з них було обрано 50 найбільш активних та мотивованих кандидатів.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів зустріч з членами Молодіжної ради, під час якої учасники обмінялись думками щодо пріоритетних напрямків діяльності та координації спільних дій. Участь у зустрічі також взяла перша заступниця міністра Еміне Джапарова.

“Це лише початок шляху. Зрозуміло, що хтось пройде його, а хтось відійде по дорозі. Але в двох речах можна бути певним: ми всі, незалежно від віку, об’єднані однією метою: зробити Україну сильною; двері МЗС відкриті для всіх і кожного, хто може зробити дипломатичну службу України ще сильнішою,”– наголосив міністр.