Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Міжнародно-правовий факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголошує про співпрацю з “Благодійним фондом пам’яті Романа Ратушного” і впровадження стипендії серед студентів

Шановні абітурієнти та студенти!

Міжнародно-правовий факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого має за честь оголосити про співпрацю з “Благодійним фондом пам’яті Романа Ратушного” і впровадження стипендії серед студентів Міжнародно-правового факультету.

Роман був молодим юристом, який доєднався до Збройних сил України під час повномасштабного вторгнення. Він трагічно загинув у бою під Ізюмом 9 червня 2022 року.

Стипендіальна програма імені Романа Ратушного заснована за підтримки представників міжнародних юридичних фірм Allen & Overy, Morgan Lewis, Norton Rose Fulbright та українською юридичною фірмою AVELLUM та має на меті підтримку нового покоління громадських активістів та юристів України.

Самощенко Ігор Вікторович, декан Міжнародно-правового факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, прокоментував: «Роман Ратушний був і залишається для багатьох наших студентів прикладом принциповості та непохитності у боротьбі з корупцією та за правове, демократичне суспільство вільної України. Серед наших студентів є багато гідних кандидатів на стипендію, і я дуже радий, що ми будемо мати можливість їх підтримати».

Більш детальну інформацію щодо умов отримання стипендії ми оприлюднимо згодом.

Будь ласка, слідкуйте за офіційними повідомленнями в соціальних мережах нашого факультету.