Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій 70-тирічний ювілей доктор юридичних наук, професор, академік НАПрН України Юрій Васильович Баулін!

Шановний Юрію Васильовичу!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди 70-тирічного ювілею. Вся університетська родина знає Вас як талановитого вченого, який багато років сумлінно працював задля розвитку й укріплення України як правової держави. Цей науковий доробок приніс добру славу про нашу альма-матер неодноразово й далеко за межами країни.

Ваші блискучі педагогічні якості й новаторські підходи у викладанні цінують тисячі правників, яким ви допомогли стати справжніми фахівцями юридичної ниви. Ваша людяність, відкритість, чуйність і постійна жага самовдосконалення надихають, викликають захват і бажання наслідувати. Тому не одне покоління студентів, аспірантів, викладачів згадує вас зі словами вдячності і поваги.

Шановний Юрію Васильовичу, від імені колективу Університету вітаємо Вас з ювілеєм, бажаємо Вам миру, благополуччя, здоров’я, щастя. Нехай Ваша творча й життєва наснага тільки примножується, а сміливі плани й наукові задуми реалізуються черговими сходинками до успіху!