Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні святкує свій 60-тирічний ювілей кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільної юстиції та адвокатури Валерій Мамницький

Вітаємо з 60-тирічним ювілеєм кандидата юридичних наук, доцента кафедри цивільної юстиції та адвокатури Університету Валерія Мамницького

Висловлюємо найщиріші вітання та бажаємо Вам, шановний пане Валерію, міцного здоров’я, щастя та невтомності у всіх справах. Нехай обрана наукова стежина призведе до великих успіхів та нових досягнень.

Бажаємо, щоб у Вашому житті завжди царило тепло та затишок, а кожен день приносив лише радість і незабутні миті щастя. Нехай усі Ваші починання будуть вдалими, а кожен крок наповнюється натхненням і радістю.

Нехай рідні та близькі завжди будуть поруч, даруючи тепло і підтримку, а вірні друзі й колеги стануть надійною опорою у всіх життєвих випробуваннях. Бажаємо, щоб Ваш життєвий шлях був наповнений мудрістю, а працелюбність і наполегливість завжди призводили до гідної винагороди.

З повагою, колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.