Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні свій день народження святкує проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Юрій Григорович Барабаш

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вітає проректора з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку, члена-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора Юрія Григоровича Барабаша з Днем народження.

Шановний Юрію Григоровичу!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
За багато років роботи в Університеті він став для Вас рідним домом, а колектив – великою родиною, які Ви не залишили і в цей складний для України час.

Ви є авторитетним ученим і педагогом, наставником і вчителем. Ваш досвід, компетентність і цілеспрямованість – запорука успіху й процвітання нашого Університету, а відданість справі, організаторські здібності та тверда життєва позиція сприяють укріпленню престижу нашого Університету в Україні та на міжнародній арені.
Бездоганне знання справи, відданість їй, висока освіченість і культура, прекрасні людські якості є Вашим безцінним надбанням, запорукою успіхів, авторитету та шани серед друзів, колег та наукової спільноти.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців. Хай збуваються всі Ваші мрії та сподівання, береже Вас доля, хай кожен день приносить тільки радість, а життя Ваше буде щедрим і багатим на добро!

Бажаємо Вам миру, доброго здоров’я, безмежного родинного щастя, злагоди і благополуччя, невичерпного джерела життєвих сил, енергії й наснаги задля розвитку Університету та розбудови нашої держави!

Колектив Національного юридичного університету
імені Ярослава Мудрого