Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Сьогодні Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за підтримки Асоціації Випускників Університету провів приголомшливу онлайн гру «Наймудріший», у якій взяло участь понад 120 абітурієнтів зі всіх куточків України

Було дійсно гаряче, адже наші учасники завзято змагалися за звання «Наймудрішого».
В даному зіткненні ми перевірили їхні знання з предметів, які будуть на НМТ, та з основ правознавства.

За результатами гри, право називатися «Наймудрішими» та призові місця здобули:
Загородня Катерина Олексіївна – отримує бомбезний подарунок від Асоціації випускників – НОУТБУК, який стане в нагоді не тільки для навчання, а й для ефективної самореалізації та відпочинку!
Фоміна Даріна Євгенівна – отримує стильне худі та фірмову чашку з логотипом Університету, з якої пити стане ще смачніше і приємніше!
Усова Софія Олександрівна – отримує від нас фірмовий шопер, щоб мати все необхідне в одному місці та фірмова чашка НЮУ.

Всі учасники отримають сертифікати, по пред’явленню якого після вступу зможуть отримати додатковий подарунок.

Дякуємо усім, хто взяв участь! Ви були гідними суперниками у цьому мозковому бою!
Ми з гордістю зазначаємо, що Україна – це осередок дійсно мудрої молоді!