Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Штаб гуманітарної допомоги Університету продовжує надавати допомогу містянам, закладам охорони здоров’я та соціальним установам міста Харкова

▪️Разом з тим у ці складні часи не забуває підтримувати і багаточисельний колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Так, за координації ректора Анатолія Гетьмана та проректора Юрія Барабаша при підтримці ГО «Звичайні люди» та добрих друзів Університету Валентина Мельника, Анастасії Купріянової, Наталії Новікової та Дмитра Волика Гуманітарний штаб Університету надав гуманітарну допомогу продовольчими наборами сім’ям працівників Університету, які наразі перебувають у складних умовах, мають пошкоджене чи знищене майно та попри це залишаються в рідному Харкові.

Завдяки таким мужнім та незламним духом людям вистояв Харків та продовжує свою освітню діяльність наш Університет.

Дякуємо, що сьогодні ми можемо навчати та навчатися!