Штаб гуманітарної допомоги працює!

Штаб гуманітарної допомоги Університету під керівництвом ректора Анатолія ГЕТЬМАНА продовжує свою діяльність із забезпечення наборами продуктів харчування працівників університету та членів їх родин.

Харків поступово оживає: до міста повертаються мешканці, починає працювати бізнес, організації та установи, відновлено рух громадського транспорту. Однак людям все одно потрібна допомога. Університет намагається підтримати тих працівників та членів їх родин, які не мали можливості залишити Харків, виїхати у більш безпечні міста, і від початку російського вторгнення до цього часу перебувають у Харкові. Штаб гуманітарної допомоги Університету за участю Юрія БАРАБАША та Олексія НЕСТЕРОВИЧА разом із благодійним фондом Український Благодійний Альянс, керівником якого є випускник нашого університету Олексій КУРЦЕВ, надали їм допомогу продуктами харчування.

Олексій разом зі своєю командую стали надійною опорою не лише для сімей багатьох харків’ян, а для нашого колективу. Ми знайшли порозуміння та підтримку по декількох напрямках і завдяки спільним зусиллям змогли надати допомогу декільком соціальним установам міста, серед яких пологові будинки та Комарівський психоневрологічний інтернат.

Лише разом ми сильні і спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!
Працюємо, допомагаємо один одному і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!