Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Щиро вітаємо з днем народження першого проректора Університету Миколу Петровича Кучерявенка!

Колектив та студентство цінують Вас як успішного правника, талановитого, прогресивного науковця, відкритого та компетентного викладача, працьовитого і справедливого керівника, добру та чуйну людину.

Обравши шлях юриста, дослідника, викладача, Ви взяли на себе велику відповідальність удосконалювати законодавство України, ділитися унікальним досвідом зі світом, підтримувати, надихати своїм прикладом нові покоління правників. І чудово виконуєте ці завдання вже багато років.

Кожен член університетської родини гордий працювати під вашим керівництвом, адже завжди може розраховувати на допомогу, виважені  справедливі рішення, чуйне ставлення і щиру зацікавленість в успіхах колег. Студенти захоплюються глибиною вашої особистості, інтелігентністю, ґрунтовними знаннями, легкістю у спілкуванні і прагнуть наслідувати. Це найвище визнання, якого можна бажати собі у професії!

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Ви показали себе справжнім патріотом, благодійником, людиною вчинків, а не слів. За короткий час об’єднали навколо себе сміливців-однодумців, здатних швидко реагувати на виклики війни і допомагати військовим та цивільним. За Вашої безпосередньої участі було врятовано багато життів. Нехай доля поверне це сторицею!

У цей сонячний день дякуємо Вам за кожну добру справу, мудру пораду, слово підтримки і бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, професійних здобутків, родинного затишку, здійснення  задумів і непохитної віри в перемогу України!