Шановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України, ветерани!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України, ветерани!

Щиро вітаю вас зі святом — Днем Збройних сил України!

Кузнею звитяги та мужності Українського війська були важкі війни і кровопролитні конфлікти декількох попередніх століть. Блискучі перемоги й гіркі поразки минулого навіки вписалися в його генетичний код, загартували дух і тіло, сформували патріотичний світогляд, честь і гідність нащадків козацького роду.

Тому сьогодні, коли наша країна зіткнулася з широкомасштабною війною, Українська армія блискавично стала брендом і зразком для всього світу. Героїзм, незламність, лицарська відвага, безпрецендентна підтримка народу, мудрість керівництва ЗСУ — складові, що дозволяють гідно дававти відсіч окупантам і звільняти захоплені території, наближаючи нищівну поразку ворога. Ми схиляємо голови перед вашою сміливістю, блискучим військовим талантом, любов’ю до свого народу та Батьківщини.

Університет із перших днів російської агресії всіма силами працює на перемогу, допомагаючи армії, ТРО, добровольцям і цивільним. Ми безмірно пишаємося своїми викладачами, студентами, співробітниками, які залишили затишні аудиторії та кабінети, щоб захищати право свого народу на життя, волю, незалежність, можливіть і надалі навчати та навчатися, будувати щасливе майбутнє в суверенній державі. Ніколи не забути нам і героїчних подвигів полеглих воїнів, їхньої безмежної любові до власного народу, які пожертвували своїми життями за свободу Батьківщини та всіх її громадян.

У день професійного свята ЗСУ зичу нашим захисникам здоров’я, благополуччя, вірних побратимів, оптимізму, військової удачі і якнайшвидше повернутися до своїх родин.